Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

logo    www.pro-pohar.cz  Poháry, medaile, plakety...  Dekorujte vítěze i čestně poražené... 

Poháry

Poháry jsou ozdobou téměř každé klubovny, jejíž uživatelé jsou alespoň trochu soutěživí. A poháry PRO-POHAR.CZ jsou zcela jistě jejich součástí. Pro lepší a pohodlnější nákup jsme poháry rozdělili do několika sekcí.

Základem jsou sekce jednotlivých pohárů bez poklic a jednotlivých pohárů s poklicemi, kde můžete nakupovat jednotlivé velikosti v počtech podle podle potřeby.

Pro zákazníky, ktěří vědí, že chtějí koupit celé série pohárů najednou, jsme připravili sekce Poháry bez poklice - série a Poháry s poklicí - série.

Protože nic netrvá věčně nebo je zájem zákazníků o některé poháry enormní, stane se, že některé komponenty dojdou a my musíme příslušné velikosti či sady dát do výprodeje. A právě pro takové případy zde máme sekce Výprodej poslední kusy a Výprodej poslední série. Komu nevadí nějaký menší šrábanec, pak za hubičku nakoupí v sekci Doprodej - mírně poškozené.

Některé poháry, ty s poklicí všechny, lze opatřit emblémem s daným sportem, logem akce, oddílu apod. a tím je učinit jedinečnými pro jejich držitele. Pro ještě dokonalejší personifikaci poháru lze dokoupit kovový štítek s potiskem dle přání, který umístíme na podstavec poháru. Stačí pouze vybrat barvu štítku a zaslat požadovaný text.